Программа Сила Творчества

Програма для підлітків The Power of Creativity

Англійська мова, що дозволить комфортно почуватися у соціальних мережах, в університетському та бізнесовому середовищі, а також у повсякденному житті

Відчуваєте труднощі при вираженні думок на письмі? Плануєте навчатися за кордоном, але вас бентежить велика кількість письмових завдань в омріяному вузі? Мрієте про створення власного блогу, але не знаєте, з чого почати? Хочете вільно спілкуватися і знайти справжніх друзів у соціальних мережах? Тоді цей курс – для вас.

Створена професіоналами DEC school, натхненна ідеями та успіхом подібних розробок у DEC camp, наша програма The Power of Creativity (Сила творчості) передбачає інтенсивний, цікавий та насичений курс для підлітків, які небайдужі до письмового слова, сучасних технологій та можливостей самовираження.

Заказать обратный звонок

Програма для підлітків The Power of Creativity

Англійська у спілкуванні на заняттях, професійні та креативні викладачі, інтерактивна і дружна атмосфера допоможуть вдосконалити навички критичного мислення, командної роботи, створення проектів (у тому числі, відео роликів та власних пісень), написання цікавих розповідей та аналізу письмових творів.

Працюючи над написанням традиційних та комп’ютерних історій, розповідей, прозових та поетичних творів, ознайомлюючись із структурою та особливостями різноманітних видів письма, студенти отримають практичні навички створення різноманітних проектів (наприклад, короткого відео ролику, онлайн блогу, власної пісні тощо).

Курс поєднує в собі дві частини – розвиток навичок письмового мовлення та використання сучасних комп’ютерних технологій для успішної письмової комунікації. Це дозволить студентам сконцентруватися на саме тих сферах інтересів, які відповідають їх особистим потребам.

Курс проводиться виключно англійською, оскільки читають його досвідчені викладачі (носії мови чи українські вчителі відповідно до локації). Це допоможе покращити словниковий запас, вдосконалити практичне вживання граматичних структур, а також, що найбільш важливо, подолати мовленнєвий бар’єр, пришвидшити підготовку до здачі державних та міжнародних іспитів з англійської. Курс формуватиме навички письмового спілкування, використання цифрових технологій для створення власних письмових повідомлень, блогів, творів на академічну та повсякденну тематику, а також дозволить одразу застосувати всі набуті теоретичні знання на практиці, при виконанні проектних робіт під керівництвом професіоналів.

Курс дозволить також удосконалити такі навики 21-го століття, як критичне мислення, правильне формулювання конструктивної критики, визначення особистісних цілей, можливість надання грамотної оцінки письмової роботи партнера та, звісно ж, навики створення і презентації власного творчого продукту.

У цілому, наша програма для підлітків створена для того, щоб у веселій, інтерактивній й дружній атмосфері підготувати студентів старшого шкільного віку до їхнього подальшого навчання та спілкування в англомовному середовищі. І цілком можливо, що хтось не тільки знайде тут нових друзів чи повніше розкриє свої таланти, а й отримає старт в успішне майбутнє.

Расписание: вторник и четверг
Время: 19:00 - 20:30
Продолжительность: 10 недель
Возраст 14-16
Начальный уровень: Intermediate
Учитель: англоязычный преподаватель

Заказать обратный звонок

Дополнительная информация:
(044) 390-76-24

Хотите узнать больше?

Ознакомьтесь с правилами

У DEC school есть свод правил обучения, которые нужно соблюдать. Пожалуйста, ознакомьтесь с ними внимательно.

Получите консультацию

На нашли ответа на свой вопрос? Задайте его нашим администраторам по единому для всех школ телефону (044) 390-76-24.

Почитайте отзывы учеников

Конструктивная критика для нас важнее всякой похвалы. Узнайте, что думают о DEC school наши студенты, а также оставьте свой отзыв!

Заказать обратный звонок

Регистрация на день открытых дверей в DEC school

Оплата онлайн

Заказать обратный звонок

-->