Вчимо англійську та подорожуємо світом!

 

Канікулярна програма для дітей від 4 до 12 років

Ми будемо вчити англійську, дізнаватися багато цікавинок про чудові свята в різних країнах світу, грати у веселі ігри та робити карнавальні маски. А ще – створювати власного книжкового героя, короткі відеофільми, мультфільми та комікси, переноситись у справжні джунглі та перетворюватись на загадкових звірів, розповідати магічні казки та підкорювати нові горизонти в образі піратів, займатися арт-терапією та відкривати для себе казковий світ мистецтва через твори відомих художників. Першу половину дня присвячено вивченню англійської мови в активній ігровій формі. За бажанням можлива опція повного дня (з 9:00 до 18:00). У цьому разі, після перерви на обід, на дітей чекає активний відпочинок та майстер-класи.

 • Хто: діти віком 4 - 12 років
 • Де: 6 шкіл DEC school
 • Коли: 25.06-29.06 / 02.07-06.07 / 09.07-13.07
  Долучитись до програми можна у будь-який день.
 • Програма: 3 години англійської на день та активні розваги
 • Тривалість: з понеділка по п᾽ятницю з 9:00 до 14:00 (опція повного дня з 9:00 до 18:00)
 • Вартість: 3300грн/тиждень

Вчимо англійську та відкриваємо таланти!

 

Канікулярна програма для дітей від 13 до 17 років

Літні канікули в місті також можуть стати цікавим, активним та корисним відпочинком. Ми будемо обговорювати найцікавіші теми та проводити дебати, розвивати лідерські навички та презентувати свій стартап-проект. Обов’язково створимо власний блог та розкриємо багато секретів класичної літературної англійської мови. Будемо розвивати критичне мислення й розуміння того, що таке конструктивна критика та командна робота. А ще на прикладі робіт всесвітньо відомих художників, ми зануримося в світ мистецтва та спробуємо створити свій власний шедевр. Завдяки заняттям з носіями мови ми подолаємо мовний бар᾽єр та навчимося не боятися публічних виступів. Буде корисно і цікаво водночас!

 • Хто: діти віком 13 - 17 років
 • Де: 6 шкіл DEC school
 • Коли: 25.06-29.06 / 02.07-06.07 / 09.07-13.07
  Долучитись до програми можна у будь-який день.
 • Програма: 3 години цікавої англійської на день
 • Тривалість: з понеділка по п᾽ятницю з 10:00 до 13:30
 • Вартість: 3300грн/тиждень

Чому DEC school?

6 шкіл

1500 студентів
щорічно

Мережа шкіл англійської мови DEC school входить до групи компаній DEC. Ми спеціалізуємося на навчанні дітей віком від 4 до 17 років та дорослих. Програми різного рівня складності проводять висококваліфіковані українські викладачі та носії мови.

Що ми любимо

Англійська, яку ми любимо, – це наш девіз! Процес навчання повинен бути у радість і приносити задоволення. Тільки так ви отримаєте результат. Всебічний розвиток, проактивність, креативність та критичне мислення – якості, які ми формуємо у наших студентів.

Що ми не любимо

Ми кажемо ні класичній програмі навчання. Засинати над нудними підручниками та роками вчити англійську – це не про нас! Ми навчаємось завдяки комунікативній методиці, постійному спілкуванню з носіями мови, активно проводячи час у класі.

Про нас

Детальний розклад програми English in Action

4-8 червня

Making a Book

Створення власного книжкового героя

 

11-15 червня

Summer Festivals

Літні фестивалі у різних країнах світу

 

18-22 червня

Creating a Cartoon

Створення мультфільму/коміксу.

 

25-29 червня

Jungle Week

Тиждень джунглів

 

2-6 липня

Fairy Tales and Magic

У світі казок і магії

 

9-13 липня

Pirate Week

Все про піратів

 

На дітей чекає нова тематична програма, яка включає в себе три години цікавої англійської щодня, активні розваги й майстер-класи впродовж дня. Програма базується на комунікативній методиці та розрахована на дітей віком від 4 до 12 років. Групи поділені за віком та рівнем знання мови (4-7 років / 8-12 років). Легкі перекуси впродовж дня входять у вартість. Окрім цього, можна обрати опцію повного дня, до якої входить смачний та корисний обід.

4-8 червня

Digital Story Telling

Створення онлайн розповідей

 

11-15 червня

Leadership

Як стати лідером

 

18-22 червня

Debate Club

Дебат-клуб.

 

25-29 червня

Start Up Your Business

Почни свій бізнес

 

2-6 липня

Art for Everyone

Мистецтво для всіх

 

9-13 липня

Making a Film

Як знімати фільм

 

Програма для підлітків розроблена таким чином, щоби через насичені тематичні уроки зацікавити та спонукати їх не тільки до вивчення англійської мови, але й до розвитку своїх талантів. Щотижня планується нова тематична програма, яка включає в себе три години цікавої англійської щодня, активне спілкування, практичні задання на розвиток творчих здібностей. Групи поділені за віком та рівнем знання мови (13+ років). Легкі перекуси впродовж дня входять у вартість.

Запрошуємо вас до шкіл англійської мови DEC school!

Залиште ваші контактні дані й ми зв’яжемось з вами, щоб розповісти ще більше цікавинок про програму English in action