ПІДГОТОВКА ДО IELTS В DEC SCHOOL ВИБІР УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ

Середній бал наших студентів з IELTS - 6,5.

ЩО ТАКЕ IELTS

Academic — для навчання

IELTS General — для роботи, імміграційних цілей

IELTS (International English Language Testing System) — міжнародна система оцінки знання англійської мови. Являє собою тест, що включає 4 модулі:

 • LISTENING
  Аудіювання
 • READING
  Читання
 • WRITING
  Написание есе
 • SPEAKING
  Спілкування з носієм

IELTS визначає рівень володіння англійською у тих, для кого англійська не є рідною. Завдяки успішній здачі тесту ви можете навчатися або працювати в Великобританії, США, Канаді, країнах Європи, Австралії та ін. Або переїхати в одну з англомовних країн на постійне місце проживання.

Визнається більш ніж в 135 країнах по всьому світу.

Сертифікат IELTS відкриває перед вами двері престижних закордонний навчальних закладів та міжнародних компаній. А це - унікальні можливості для кар'єрного росту і самореалізації.

DEC SCHOOL ДОПОМОЖЕ ВАМ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО УСПІШНОЮ ЗДАЧІ IELTS, ЯКЩО ВИ:

 • Плануєте вчитися в коледжі або виші в Європі, США, Великобританії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії.
 • Запрошені на роботу за кордон або в міжнародну українську компанію, де потрібен сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою.
 • Готуєтеся до навчальних курсів англійською мовою і організатори просять надати сертифікат IELTS.
 • Хочете іммігрувати та шукати роботу за кордоном.

ЯК МИ ГОТУЄМО ДО IELTS

Тестування

Перед стартом навчання ви складаєте тест, щоб визначити поточний рівень володіння англійською.

1
Індивідуальна програма

Разом ми складаємо програму навчання, яка враховує результат тесту і рівень володіння англійською.

2
Уроки онлайн/офлайн

Залежно від ваших побажань або карантинних заходів в Україні.

3
24 заняття

Викладачі DEC school рекомендують таку кількість уроків для якісної підготовки до IELTS.

4
2,5-3 місяці

Стільки триває курс підготовки до IELTS. Одне заняття триває 90 хв.

5
Контроль якості

Періодично ви з викладачем будете перевіряти проміжні результати. І за підсумками перевірки зможете коригувати програму навчання.

6
Mocktest

Після навчання ви складаєте пробний іспит. Він повністю імітує IELTS і дає уявлення про рівень вашої англійської.

7
Ми знаємо, що IELTS - непростий іспит і підготовка до нього вимагає чимало часу і сил. Ми намагаємося робити так, щоб навчання для вас було комфортним, цікавим і ефективним. Ось чому...

ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ДО IELTS МИ:

 • Враховуємо початковий рівень володіння англійською
 • Навчаємо за спеціальним авторським посібником DEC school
 • Організовуємо роботу в групах до 6 чоловік
 • Глибоко опрацьовуємо кожен аспект підготовки до IELTS
 • Запрошуємо викладачів, які знають IELTS зсередини і діляться своїм досвідом здачі тесту і корисними фішками
 • Залучаємо носія мови на пробний Mocktest, щоб психологічно підготувати вас до 4 модулю – Speaking

Ми віримо, що такий підхід до підготовки до IELTS + ваше уважне ставлення до навчання, мотивація і отримані знання допоможуть здійснити свою мрію.

Зверніть увагу на кілька простих порад, які допоможуть побудувати більш ефективну модель підготовки до IELTS.

ТРИ ПРОСТИХ ПОРАДИ ВІД

1

Обов’язково дізнайтеся, до якого терміну у вас на руках має бути сертифікат про здачу IELTS. Підготовку до IELTS слід починати за 2,5-3 місяці до іспиту, щоб не встигнути забути те, чого вчили на курсах підготовки до IELTS.

2

Визначтеся, в який ВНЗ / коледж ви поступаєте, і поцікавтеся прохідним балом IELTS в цьому навчальному закладі. Зазвичай для коледжу він становить 6,5, для ВНЗ – 7,5.

3

Сертифікат IELTS діє всього 2 роки. Ви можете використовувати його для того, щоб отримати автоматично 12 балів на ДПА з англійської після 11 класів.

ПІДГОТОВКУ ДО IELTS В DEC SCHOOL ВЕДУТЬ ДОСВІДЧЕНІ ВИКЛАДАЧІ

Педагоги DEC SCHOOL протягом багатьох років працюють з дітьми, допомагаючи нашим студентам успішно взяти вершину під назвою International English Language Testing System.

Заняття з підготовки до IELTS ведуть українські викладачі, адже рідною мовою простіше пояснювати деякі тонкощі англійської граматики та особливості проведення IELTS. Особливо актуально це для тієї частини тесту, яка передбачає спілкування з носієм англійської мови. Наші викладачі пояснюють, як в міміці, жестах, інтонації носія побачити підказки й зрозуміти їх.

Яновицька Тетяна

Я, Яновицька Тетяна Ігорівна, працюю викладачем англійської мови з 2004 року. Вчитель вищої категорії. Із захопленням працюю як з учнями молодшого, так і старшого віку. Особливе задоволення отримую від роботи з підлітками та їх підготовки до державних та міжнародних іспитів, таких як ЗНО та IELTS.

Під час підготовки обов’язково враховую індивідуальні потреби та рівень знань, психо-фізіологічні особливості та інтереси учня. Готуючи учня, працюю над розвитком та удосконаленням всіх необхідних якостей та навичок для успішного складання тесту. Читання, письмо, аудіювання, говоріння- жодна з цих необхідних навичок не залишається поза увагою.

Працюю на результат. Ретельно підбираю матеріал до кожного уроку таким чином, щоб учень отримав нові знання, вдосконалив свої навички, проявив креативність, максимально розкрився, показав свої сильні сторони, здобув впевненість у собі та застосував свої уміння та надбання на практиці.

Сніжана Селівакіна

Я допоможу вам отримати гарну оцінку і реалізувати свою мрію за допомогою англійської. Мої учні здають успішно IELTS і ЗНО – це те, до чого я можу привести й вас.

Понад 20 років мої учні і я вчимося отримувати знання без заучування і нудьги. Я заміняю «мені треба» на «я хочу» у свідомості людини, яка хоче володіти англійською. Це – найкращий підхід у вивченні мови.

Крім класичного лінгвістичної вищої освіти, я освоюю нові підходи й методики вивчення англійської. Мій учень – це індивідуальність, і мій досвід допомагає складати унікальні програми навчання з урахуванням особистісних потреб і цілей.

 

ВІЗИТНА КАРТКА
DEC SCHOOL

6
шкіл в різних районах Києва
10
років досвіду робота з дітьми різної вікової категорії
90
хвилин - тривалість заняття
6,5
середній бал наших студентів з IELTS
80
сертифікованих викладачів
1485
учнів в 2019/2020 році

ПРОГРАМИ DEC SCHOOL, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Підготовка до ЗНО
 • Для абітурієнтів 2021 року
 • 180 + - бали наших учнів на ЗНО 2019/2020
 • Підготовка до іспитів за 2,5-3 місяці
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ
Індивідуальні заняття
 • Для дорослих і дітей від 6 років
 • Офлайн і онлайн-формат
 • Персональна стратегія навчання
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ
Групові заняття
 • Для дітей 6-17 років
 • Можливість участі в Національній олімпіаді з англійської
 • Підготовка від 0 до профі: рівні А1, А2, В1, В2, С1, С2
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ СТУДЕНТИ ПРО ПІДГОТОВКУ ДО IELTS В DEC SCHOOL

Деркач Дарья, студентка магистратуры КИМО и Saxion University of Applied Science в Амстердаме. Преподаватель — Снежана Селивакина

Обрала підготовку саме цього вчителя і дуже вдячна! Вся підготовка чітко структурована та повністю за форматом тестів. Спочатку готувалась для здачі ЗНО , а потім для IELTS. Обидва тести здані на вищі бали, хоча до початку підготовки, англійська була на поганому рівні. Багато практики, роз’яснення матеріалу, безліч тестів за допомогою яких набиваєш руку.

Частина Writing – взагалі здана на максимум на ЗНО. Дуже задоволена уроками та рівнем підготовки.

Дмитрий Сафонов, студент КИМО.
Преподаватель — Снежана Селивакина

Сдавал вступительный экзамен в магистратуру в 2021 году, набрав 188 баллов. Снежана Игоревна смогла в короткие сроки познакомить меня со структурой экзамена и требованиям к нему. Мы сделали очень много тренировочных упражнений, преподаватель доступно объясняла грамматические тонкости в заданиях. После наших занятий я чувствовал себя уверенно и считаю, что отлично справился с экзаменом!

Диана Казакова

Мені потрібен був викладач, кий був би професіоналом високого рівня і допоміг мені отримати бал, необхідний для вступу до вищого навчального закладу за кордоном, не нижче 6.5. Я шукала викладача, який був би готовий допомогти мені досягнути цієї мети. Так я і зустріла Лору Крамаренко, справжнього професіонала, що показала мені, що старанне навчання і бажання досягти гарного результату завжди приносять винагороду. Як виявилося, IELTS – це дуже складний екзамен з специфічними завданнями і вимогами до студентів. Лора детально пояснила і показала нам, як ефективно виконувати екзаменаційні завдання (частина екзамену з написанням есе є найскладнішою, відразу попереджаю))), і навчила нашу групу виконувати всі види завдань IELTS швидко і згідно вимог іспиту, тому ми були готові до будь-якого завдання під час тесту. Лора навчила нас писати есе і описувати всі види графіків і таблиць, правильно висловлювати нашу думку згідно вимог усної частини екзамену, і найголовніше – вона надихала нас, хвалила, підтримувала на кожному занятті і перед екзаменом.

Ирина Соловьева. Преподаватель — Антонина Кляус

Саме тому два роки тому я усвідомила необхідність скласти екзамен IELTS з балом не нижче 6.5. Пошуки гарних курсів або ж індивідуальних занять зайняли тривалий час, разом з батьками я відвідала кілька різних агенцій, що можуть допомогти у вирішення цієї проблеми.

Проте вибір зробили саме на DEC School, а обрали ми індивідуальні заняття з викладачем Антоніною і ось вже протягом двох років я покращувала англійську тут. Однією з багатьох переваг було загальне поглиблення знань англійської, вивчення різноманітної лексики та повторення граматики, одночасно неможливо встигнути все це на уроках у школі. Кожне заняття було насичене різними видами роботи. Торік, вже за два місяці я змогла скласти IELTS з першого разу на 6 балів, що вже було серйозним досягненням. Лише після додаткових 20 годин індивідуальних занять результат збільшився на цілий бал і цього разу це 7.0.

3 ЛОКАЦІЇ DEC SCHOOL В КИЄВІ З ПІДГОТОВКИ ДО IELTS

ОСОКОРКИ
Дніпровська набережна, 19а
тел. +38 067 234 28 60
ГОЛОСЕЕВО
Ломоносова, 73в
тел. +38 067 327 96 01
ПЕЧЕРСЬК
Професора Підвисоцького, 16
тел. +38 067 240 19 05