Англійська, яку ми любимо!

Майбутнє змінюється так швидко, що ми вже ніколи не матимемо шансу звикати до нього поступово. Більшість із нас навіть не усвідомлюють, наскільки швидко зміниться освіта. І справа не лише у тому, що технології дозволяють нашим дітям інакше споживати інформацію, по-іншому робити домашні завдання, по-новому спілкуватися. Просто технології дали змогу створити абсолютно нові підходи до навчання і докорінно змінили сам процес отримання, засвоєння та використання знань.

Я вважаю, що головний секрет успіху – це не тільки тримати руку на пульсі змін, що відбуваються в світі, але й любити те, що ти робиш. В школах англійської мови DEC school ми створюємо таку атмосферу навчального процесу, щоб дитина мала можливість захопитися предметом чи знаннями, навчилася процесу пізнання світу самостійно і на постійній основі. Ми щоденно працюємо над тим, щоб процес здобуття знань приносив не тільки результат, а й емоційну складову ‒ задоволення. Саме тому наш девіз: Англійська, яку люблять діти. А якщо бути більш точним, то я би сказав так: Англійська, яку ми любимо!

Олександр Тарченко

стратегічний мрійник, відповідальний за сталий розвиток групи компаній DEC

Про школу DEC school

DEC school – мережа шкіл англійської мови у Києві

1

Зубрінню – ні!

Проектна робота, вивчення теми в ігровій формі, тематичні свята та використання сучасних технологій працюють краще, ніж монотонне повторення матеріалу. Саме тому в школі англійської мови DEC school ми кажемо зубрінню – ні!

2

Носії, яких обожнюють діти

80% наших студентів зазначили, що обожнюють заняття з носіями мови, бо з ними дійсно цікаво.

3

Батьки бачать результат

Відкриті уроки для батьків з презентаціями проектів, щомісячний зріз знань та відгук викладача про досягнення дитини щосеместру.

4

Розвиток soft-skills

Розвиток навичок емпатії, роботи в команді, лідерства та креативного мислення, бо ми піклуємося про майбутнє наших студентів!

Методика навчання в школах англійської мови DEC school

Ми використовуємо принципово новий підхід до навчального процесу, що базується на методиці CLIL (Content and Language Integrated Learning або предметно-мовне інтегроване навчання). Іншими словами, це вивчення англійської через інші предмети. Наприклад, історію, літературу, малювання, спорт і навіть гастрономічні тури різними країнами світу.

Таким чином, ми вчимо складну граматику через зрозумілі приклади, цікаві дискусії та створення власних проектів. У такому разі англійська мова стає вже не ціллю, а засобом для пізнання іншого предмету.

Це значно підвищує мотивацію до навчання. Вивчення мови стає більш легким та цікавим процесом, що розвиває всебічні комунікативні, культурні, креативні, командні та лідерські навички. І саме тому наші студенти демонструють швидкий прогрес у навчанні.

Найбільш ефективним є інтегрований підхід до навчання, який включає в себе розподілення процесу на заняття з українськими викладачами та носіями мови. І співвідношення таких уроків має бути рівним. Українські викладачі доступно та легко пояснюють складні граматичні правила, а носії мови – це живе спілкування та сприйняття мови на слух. Всі вчителі шкіл англійської мови DEC school мають багаторічний досвід роботи та відповідні сертифікати міжнародного зразку (TEFL, CELTA, DELTA).

*Після досягнення рівня Intermediate

Англійська, яку ми любимо, – це наш девіз! Процес навчання повинен бути у радість і приносити задоволення. Тільки так ви отримаєте результат. Всебічний розвиток, проактивність, креативність та критичне мислення – якості, які ми формуємо у наших студентів.
Ми кажемо ні класичній програмі навчання. Засинати над нудними підручниками та роками вчити англійську – це не про нас! Ми навчаємось завдяки комунікативній методиці, постійному спілкуванню з носіями мови, активно проводячи час у класі.

Англійська мова в DEC school це:

Безкоштовне тестування

Пройдіть безкоштовне тестування для того, щоб визначитись з рівнем знання англійської мови. Зазвичай, таке індивідуальне тестування триває 1 годину і складається з усної та письмової частини. Отримав результати тестування, вчитель дасть вам персональні рекомендації, підбере правильну групу або ж викладача.

Безкоштовне пробне заняття

Як зрозуміти, чи підходить вам саме ця школа? Все просто – запишіться на безкоштовне заняття. Тільки так ви зможете оцінити місцезнаходження школи, її матеріально-технічне оснащення, методику навчання та рівень вчителів.

Подолання мовного бар᾽єру

Ми вчимо студентів не боятися розмовляти англійською. Повне занурення в англомовне середовище – це і є найкращий спосіб, що дає відчуття свободи, формує впевненість у власних силах та надихає на нові справи. У DEC school навіть найсором᾽язливіші студенти почувають себе як вдома, швидко пристосовуються та показують гарний результат.

Правильна вимова та дикція

Англійська мова має свою мелодію та звучання, тонкі непомітні нюанси вимови, зрозуміти які можна тільки завдяки заняттям з носіями мови. Навчити ледь помітним інтонаціям може тільки той, для кого англійська мова є рідною. Правильно чути та вимовляти окремі звуки, слова, речення вас навчать саме носії мови. І така практика гарантує вам розуміння деталей та результат.

Легка граматика

Найважчим етапом у вивченні мови є засвоєння граматичних правил. Тут потрібно багато терпіння та плідної роботи з вчителем. Саме тому граматику в DEC school, як правило, вивчають з українськими викладачами. В легкій ігровій та комунікативній формі. Це сприяє більш швидкому засвоєнню пройденого матеріалу.

Широкий словниковий запас

Звісно, чим більше нових слів ви знаєте, тим швидше йде процес навчання. І саме носії мови звернуть вашу увагу на сталі вислови, що зазвичай використовуються у побуті, або навіть сленг. Бо це необхідна умова для успішного вивчення англійської мови.

Особлива атмосфера

Ми – сім᾽я. І тому розуміємо, як важливо створювати відповідну атмосферу в класі. Не всім дітям одразу вдається пристосуватися до нового середовища, нових друзів. Тому в нашій великій та дружній команді кожен вчитель виконує важливу місію старшого наставника, мудрого керівника. А ще у нас працюють дитячі психологи, до яких ви також можете звернутися при необхідності.

Зворотній зв᾽язок з батьками

Для кожного з батьків важливо систематично отримувати інформацію щодо успіхів у навчанні дитини, контролювати процес навчання та слідкувати за його результатом. Ми розробили зрозумілу та ефективну систему контролю за успішністю студентів. Більш того, оцінювання та рекомендації надають два фахових спеціалісти: український викладач та носій мови.

Англійська, яку люблять діти

Галерея


Про нас говорять

Ви круті вчителі, і саме тому ви працюєте в DEC school! Мій найяскравіший спогад – момент, коли я дізналася, що виграла подорож до Лондона у розіграші, який проводився в школі. Ця поїздка допомогла мені зануритися в атмосферу Британії та спробувати свої сили у повсякденній комунікації з іноземцями. Мені подобається, що в DEC school викладачі використовують ігри під час викладання, адже навіть дорослі люблять навчатися в ігровій формі. Завдяки гарному почуттю гумору у викладачів процес навчання в школі виходить якимось захоплюючим та більш ефективним.

Наталія Бакай

Моя донька вже більше двох років займається в школі DEC school, що розташована у Голосіївському районі в жилому комплексі «Сонячна Брама». І вже зараз вона стала одною з найкращих учениць в своїй загальноосвітній школі. Раптом кудись поділась вся її невпевненість, сором’язливість, відчуття страху заговорити англійською, особливо з носієм мови. І тому ми вже впевнено плануємо її майбутнє навчання в закордонному виші. Дякуємо команді DEC school! Так тримати!

Наталя, школа Голосіїв

Я прийшов до DEC school два роки тому і можу з впевненістю сказати, що це моя найкраща школа англійської мови. Я відчуваю значний прогрес у своїх знаннях. Багато в чому це заслуга мого вчителя – Адама. Саме на уроках з ним я навчився легко ставитися до помилок та сприймати їх з гумором.

Андрій Парканський

Це школа, де кипить життя. Вчителі віддані своїй справі, у них горять очі і їх ставлення до студентів, безумовно, мотивує розвиватися. Мій син навчався в DEC school, готувався до здачі іспиту IELTS. Завдяки комплексній та якісній підготовці він успішно склав іспити та вступив до одного з найкращих британських вузів. Це стало гарним прикладом для мене і тепер я теж вивчаю англійську в DEC school.

Олександр Деркач

Справді класна школа, що відповідає своїй суті: «Англійська, яку люблять діти»! Нашим дітям і нам, дорослим студентам, все подобається. Я впевнена в тому, що успішне навчання повинно бути «нескучним». Так от, в DEC school дітям то вже точно нема коли нудьгувати. Граматичні вправи та розмовна мова якось грамотно поєднуються в один процес, усе в достатній кількості та без перенавантаження. Частина уроку проходить в ігровій формі, з конкурсами та квестами. Одним словом, все добре продумано. Діти, звісно, поки що не розуміють, що таким чином вони будують своє майбутнє. Їм просто цікаво. А ще я не бачила жодного співробітника або викладача без посмішки або без настрою (професіонали повинні залишати це вдома). А носії мови – такі всі різні. Шумні, веселі, скромні, інтелігентні – до кого попадеш. Але страх спілкування з носієм швидко минає. Не знаю, як це їм вдається… Відчуваємо себе тут як вдома. І дуже за це дякуємо DEC school!

Людмила, школа Печерськ
client
client
client
client
client
client

Більше 7000 щасливих студентів!