2 апреля 2018

Смачний день Snack Day

Смачний день Snack Day

Ми запитали наших учнів, чому їм так подобається вчитися в DEC school. І отримали багато відповідей. Іноді дуже неочікуваних :) Тому вирішили започаткувати нову традицію - Snack Day.

Загалом ми отримали 222 ідеї та 168 пропозицій від учнів DEC school. Серед яких були такі:

Ми хочемо їсти :)

26% студентів мріють про DEC café у своїй школі, аби проводити ще більше часу в DEC school. Саме тому ми вирішили започаткувати нову традицію:

Смачний день Snack Day в DEC school

15 та 16 березня • 12 та 13 квітня • 17 та 18 травня

Раз на місяць ми будемо пригощати корисними ласощами наших найменших студентів. Якщо ж вам сподобається традиція, наступного навчального року ми будемо робити такі дні щотижня!

Ми любимо наших викладачів

Спілкуватися англійською з нашими вчителями весело. Вони завжди вигадають щось таке незвичне, щоб розвеселити учнів. Тому на уроках час летить непомітно. 82% студентів вказали, що більш за все їм подобається наявність іноземних викладачів носіїв мови. 4,46 середня оцінка вчителям DEC school загалом за п᾽ятибальною шкалою, на думку наших студентів.

Ми мріємо побачити світ

37% студентів мріють вивчити англійську та отримати освіту за кордоном. Наші діти багато писали про те, як вони хочуть навчатися за кордоном, побачити світ, подорожувати різними країнами і пізнавати їх культуру. І тому влітку на вас чекає багато цікавих канікулярних програм від DEC. Звертайтесь до нас, щоб обрати оптимальну саме для вас програму. Давайте разом здійснювати дитячі мрії!

Англомовний табір DEC camp у Карпатах. Куратор проекту: Мельник Олег, (067) 826 13 28

Групові поїздки за кордон у мовні табори від DEC education. Куратор проекту: Світлана Микульська, (067) 825 66 58

Денний табір DEC camp в альтернативній школі на Оболоні. Куратор проекту: Дячук Анастасія, (067) 433 29 08

Тижневі канікулярні програми з вивченням англійської в усіх школах DEC school. Куратор проекту: Наталя Бойко, (067) 240 19 05

 

Ми дуже вдячні за ваші відповіді та поради, особливо за конструктивну критику. Тільки так ми розуміємо, що саме ми можемо покращити в нашій роботі. І тільки так ми змінюємося, щоб й надалі робити світ трошечки кращим!

Оплата онлайн

Оплата через Globus

Оплата через Fondy

Важливо правильно вказати організацію згідно з виставленим рахунком!

Оплата через Fondy