Онлайн школа англійської мови для дітей
We teach. You learn have fun
ГОТОВІ ПРИСТУПИТИ ДО НАВЧАННЯ?
DEC School - школа англійської мови, де ми навчаємо дітей 6-17 років
Готуємо з 0 до профі: рівні А1, А2, В1, В2, С1, С2.
Авторська методика, розроблена спеціально для дітей, дозволяє швидко, ефективно та якісно вивчати англійську мову.
Заняття проходять в ігровій формі на онлайн-платформі з будь-якого пристрою та з будь-якої точки світу. Дитина може займатися самостійно - у зручний час.
Батьки отримують доступ до програми, щоб бачити всі результати та прогрес у навчанні.
Дитина зможе займатися самостійно - у зручний час
Перше пробне заняття - В ПОДАРУНОК

Дайте відповідь на кілька простих запитань, та ми запропонуємо вам індивідуальну програму навчання.

Наприкінці тесту - запис на перше безкоштовне пробне заняття.
ЗАПИСАТИСЯ
Repeat after me:
London is the capital of Great Britain
I usually get up at seven o`clock
I have a mother, father, brother and a cat…

Набридла шаблонна англійська?

Ми вас розуміємо! Ми знаємо, що світ змінюється. Ми прагнемо, щоб наші учні отримали знання, які можна застосовувати на практиці щодня, щоб англійська мова стала вашим інструментом в спілкуванні, читанні, подорожах, під час перегляду фільмів.

Наша система навчання допоможе:

Коректно та вільно висловлювати свої думки
Постійно збільшувати словниковий запас
Дізнатися, як грамотно будувати речення
Вивчати методики для кращого сприйняття англійської на слух
Зрозуміти логіку того, як працює граматика

Ми прагнемо зробити навчання простим, цікавим та ефективним.

Саме тому відвідуваність нашої онлайн-платформи дуже висока - понад 98%, бо діти із задоволенням повертаються на заняття.
Ми розробили спеціальну онлайн-платформу, де є все необхідне для комфортного навчання.
01
До старту навчання ми проводимо попереднє тестування, щоб оцінити знання англійської мови.
02
Після оплати обраної програми ви отримуєте доступ до особистого кабінету.
Доступ до платформи - з будь-якого гаджета і в будь-який час
У вільний час ви можете займатися на тренажерах
Ви можете вибирати, скільки часу готові вчитися
Все вебінари проходять на платформі, потім доступна запис
В автоматичному режимі отримуєте нагадування про уроки
Система створює звіти про відвідування та успішності учня

Пропонуємо саме зараз познайомитися, як виглядає навчальна платформа DEC School.

Отримати демо

Наші переваги

1100
учнів щорічно займаються в групах
70%
учнів продовжують навчання
300
дітей на рік проходять навчання в індивідуальному форматі
  • Пропонуємо програми для дітей від 6 до 17 років
  • У нас працюють представники кращих світових шкіл
  • Раз на тиждень проходять заняття з native-спікером
  • 2 рази на місяць робимо зріз знань учня
  • Звіт про проходження занять та успішність відправляємо на email батькам
  • По завершенню навчання видаємо сертифікат

Чому нам довіряють?

01
Унікальна
методика CLIL

Ми використовуємо сучасні методи вивчення англійської мови. Дитина не тільки покращує мовні навички, а й отримує знання з інших дисциплін: історії, літератури, біології, малювання, географії та багато іншого.

02
Кращі викладачі з усього світу

Наші викладачі - наша головна цінність. Це професіонали найвищого рівня, які проходили навчання та практику в кращих університетах, враховуючи Гарвард та Кембридж.

03
Індивідуальний
підхід

Для нас важливо, щоб кожен учень отримав результат. Тому ми приділяємо увагу кожному учневі, відстежуємо його успішність та допомагаємо при необхідності коректувати темп і програму навчання.

04
Проводимо
Global Lessons

Щотижня наші учні можуть безкоштовно приєднатися до тематичних лекцій від 13 представників рейтингових закордонних навчальних закладів. Ці уроки допомагають розширити кругозір та отримати додаткову розмовну практику з носіями мови.

05
Максимальна
гейміфікація

Під час створення програми навчання ми враховували особливості сприйняття інформації дітьми. Тому заняття проходять в ігровому форматі, і будуть ефективні, навіть якщо ви готові займатися лише 15-30 хвилин в день.

06
Постійний
розвиток

Мережа шкіл DEC School завжди пропонує додаткову мотивацію і можливості - наприклад, наші найкращі учні можуть відвідати табір з вивчення англійської, відправитися на олімпіаду до Британії або ОАЕ.

07
Зворотний зв'язок з батьками

Ми розуміємо, що батькам важливо відстежувати успішність навчання дитини. Тому ми налаштували автоматичні звіти про відвідуваність та виконання вправ, а також завжди готові дати оперативний зворотний зв'язок.

Викладачі

Всі наші викладачі, як українські, так й носії мови, мають сертифікати міжнародного зразка, відповідну вищу освіту, а також великий досвід роботи з дітьми.

Викладачі проходять конкурсний відбір в три етапи, де оцінюється їх методика навчання та мотивації, стиль проведення заняття, а також здатність залучати до процесу навчання та робити його цікавим. Щороку ми проводимо навчання для вчителів всіх шкіл, обговорюємо основну та додаткову навчальні програми, плануємо нововведення, проводимо тренінги з коучами й дитячими психологами, дебати та майстер-класи.

Основне завдання наших викладачів - мотивувати й залучати учнів до процесу навчання, зробивши його максимально комфортним та цікавим.

Тимати Уэлс
Адам Гарнер
Джошуа Каплан
Ирина Силенко
Снежана Селивакина
Основная задача наших преподавателей – мотивировать и вовлекать учеников в процесс обучения, сделав его максимально комфортным и интересным.
Тимати Уэлс
Преподаватель носитель
Преподаватель с сертификатом CELTA, более 6 лет опыт преподавания. Преподает с философией «Мы все учимся лучше когда делаем это вместе», уже 3 года вдохновляет учеников DEC school достигать цели через изучение английского языка. Специализируется на разговорных клубах, креативному мышлению и подготовки к IELTS
Адам Гарнер
Преподаватель носитель
Преподаватель со степенью бакалавра английского языка (креативное письмо) и языкознания, преподаватель EFL и ESL в течение 14 лет. Адам Гарнер, поможет преодолеть неуверенность и страх при общении! Обладает умением научить говорить и взрослого, и ребенка, а главное - влюбленность в свою работу! Занятия с этим преподавателем - это развлечения, удовольствие и пользу. Преподает общий английский и готовит к тестам IELTS и ВНОК
Джошуа Каплан
Преподаватель носитель
Дипломированный преподаватель Английского языка и литературы из государственного университета Нью-Йорке, США. Специализируется на методах Геймификация во время преподавания английского ученикам 6- 16 лет с 7 летним опытом. Сертифицированный преподаватель TEFL, поможет подготовиться и сдать такие экзамены как IELTS for students, TOEFL, KET
Ирина Силенко
Русскоязычный преподаватель
Преподаватель английского языка и литературы, с 6 летним активным опытом работы. Специализируется на английском для детей и взрослых, бизнес английский, разрабатывает и адаптирует speaking clubs, music clubs and movie clubs для учащихся с разным уровнем владения английского языка. Помогает детям подготовиться к ЕГЭ, ГИА и IELTS
Снежана Селивакина
Русскоязычный преподаватель
Преподаватель со степенью бакалавра английского языка (креативное письмо) и языкознания, преподаватель EFL и ESL в течение 14 лет. Адам Гарнер, поможет преодолеть неуверенность и страх при общении! Обладает умением научить говорить и взрослого, и ребенка, а главное - влюбленность в свою работу! Занятия с этим преподавателем - это развлечения, удовольствие и пользу. Преподает общий английский и готовит к тестам IELTS и ВНОК

У вас ще залишилися питання?

Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Телефонуйте
Або вибирайте будь-який зручний месенджер
Підписатися на цікаву розсилку